П’ять проектів про незвідані куточки України

Наша країна – скарбниця унікальних природних та історичних об’єктів, проте лише окремі з них можуть похвалитися гідною увагою мандрівників.

Редакція Fan News вишукала для вас кілька ресурсів, що допоможуть вийти за межі популярних туристичних маршрутів і відкрити для себе цікаву та нетривіальну Україну.

Сайт «Україна Інкогніта» – неприбутковий проект ентузіастів краєзнавства. Нині він один з найбільш наповнених, а можливо і найбільш наповнений інформацією краєзнавчий портал України. Щоденно кілька тисяч користувачів читають інформацію про Україну; туристи, краєзнавці, автомандрівники розробляють маршрути, послуговуючись нашою інформацією. Загалом сайт вже містить понад 100 тисяч сторінок.

Путівник Karpaty.ua – це максимум точної, корисної та найрізноманітнішої інформації про відпочинок у Карпатах. Тут є все для мандрівників, мрійників і ентузіастів. Куди поїхати? Що подивитись? Де краще винайняти житло? На даному порталі ви знайдете відповіді на всі ці питання. Де б ви не вирішили зупинитись, сайт підкаже, як найкраще провести час та зробити відпустку у Карпатах насиченою!

«Знайдено в Україні» – проект-експедиція з пошуку маловідомих і унікальних місць України: природних, гастрономічних, туристичних і безлюдних. В ході експедиції команда знаходить слабкі й сильні точки внутрішнього туризму: про сильні з гордістю розповідає, слабкі намагається виправити. «Знайдено» мають на меті стати найбільшою в Україні платформою з внутрішнього туризму та не тільки.

Depo.Мандрівник пропонує подорож унікальними куточками нашої країни, розповідаючи, чим знамените те чи інше село, селище, містечко, які таємниці вони приховують, які пам’ятки збереглися, хто з відомих людей тут жив, творив або просто приїжджав. Маршрути складено так, щоб за два-три дні можна було об’їхати чи обійти кілька прилеглих населених пунктів, побачити максимум цікавинок і насолодитися красою та містикою побаченого.

Ukraine is – це медіа-простір, присвячений подорожам Україною. Проект спрямований на популяризацію туристичної України. Тут ви знайдете корисну інформацію про мандрівки Україною, небанальні та дуже відомі визначні пам’ятки, людей і унікальні маршрути для самостійних поїздок.

Post Author: Гість

Залишити відповідь