У Білій Церкві може з’явитися муніципальна школа робототехніки

Перший у Білій Церкві клас робототехніки, де діти зможуть займатися конструюванням і програмуванням роботів, планують облаштувати на базі одного з міських закладів позашкільної освіти.

Фото: roboschool.info

Це громадська ініціатива, котру пропонують профінансувати з «бюджету участі» – частини місцевого бюджету, що розподіляється між проектами, запропонованими містянами.

Кошторис проекту складає майже 200 000 гривень і передбачає придбання наборів з робототехніки, ноутбуків та іншого обладнання, необхідного для організації навчального простору, а також фінансування підготовки кваліфікованих викладачів. У разі реалізації проекту, дані ресурси дозволять проводити заняття для понад 200 дітей на тиждень.

Зазначимо, що ініціативу варто підтримати не лише батькам, чиї діти цікавляться роботами чи програмуванням. Робототехніка – один із способів впровадження концепції STEM-освіти, котра включає комплексний розвиток дитини засобами науки, технологій, інженерії та математики (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Дізнатися про проект більше можна на веб-сайті ініціативи: www.roboschool.info.

Post Author: Гість

Залишити відповідь