Топ-5 фактів про користь спіннерів

Спостерігаючи за неймовірною популярністю, котру останнім часом набирають спіннери, більшість людей ставлять собі питання: чим ця простенька штука підкорює мільйони сердець?

Спіннер – популярна ручна іграшка, тренажер і антистрес, що складається з підшипника та кількох симетричних пелюстків навколо нього. Принцип дії спіннера – обертатися навколо власного центру, створюючи таким чином цікавий візуальний ефект і приємну вібрацію.

Виявляється, у цієї забавки – щонайменше п’ять сильних сторін, які наводить сайт Spinner Club.

  1. Спіннер розвиває моторику та чутливість пальців. І це не просто корисна «фізкультура», а один із реальних способів реабілітації після травм кісті.
  2. Гаджет має антистресовий ефект. Допомагає зосередитися, усуває хвилювання, знімає емоційну напруженість і роздратованість – це й було його першочерговою функцією.
  3. Чудовий спосіб згаяти час. Чекання в безкінечній черзі та поїздки у транспорті стануть значно менш нестерпними, адже ваша увага концентруватиметься на іншому.
  4. Стимулює розвиток мануальної точності. Спіннер – не лише іграшка, а й тренажер, що зробить ваші рухи впевненішими та точнішими.
  5. Це модно. І нехай даний аргумент не здається вам другорядним – людина зі спіннером у руках завжди в центрі уваги, хіба це не приємно?

Раніше ми публікували відеопідбірку найвеселіших видів спорту.

Автор: Гість

Залишити відповідь